SzybkaKasa24H.PL Opis strony

SzybkaKasa24H.PL jest kolejnym serwisem, który płaci za klikanie reklam. Istnieje od 11 lipca 2013 roku i wypłaca do dziś.

Na tle innych z pewnością wyróżnia go możliwość zarabiania na social mediach takich jak Facebook, YouTube czy Google. Szata graficzna z pewnością nie zachwyca, ale nie to jest najważniejsze.

Podstawowe formy zarabiania w serwisie, które dostępne są pod zakładką „zarabianie”

Autosurf strony wyświetlają się automatycznie. Nie trzeba dodatkowo nic robić, wystarczy zostawić odpaloną zakładkę, a strony będą automatycznie przeskakiwać i naliczać punkty.
Manualsurfrównież wyświetlanie stron, z tą różnicą, że po każdej z nich trzeba odpowiedzieć na proste pytanie. Służą one do sprawdzania naszej obecności, aby mieć pewność, że widzieliśmy daną reklamę.
Adklikiklikanie linków skróconych za pomocą specjalnych skracaczy linków, które za to płacą.
Płatne pobieraniepobieranie plików ze specjalnych serwisów oferujących hosting plików i płacących za określoną ilość pobrań.
Klikiklikanie w bannery reklamowe w zamian za punkty.
PTPpromowanie stron w innych serwisach zarobkowych. Za 10s wyświetlenie otrzymujemy 0,5pkt, a jeśli wyświetlenie jest unikalne (różne IP na dobę) to otrzymujemy kolejne 0,5pkt co razem daje 1pkt za wyświetlenie.
Facebookklikanie polubień na Facebooku.
YouTubeoglądanie filmów na YouTube
Google+klikanie +1.
Płatne zadania zadania do wykonania zlecane przez innych użytkowników bardzo dobry zarobek na dzień dzisiejszy,minimum do wypłaty można zdobyć po 2-3 zrobionych poprawnie zadaniach.
Gra:
Totolotek należy wytypować 6 liczb (od 1 do 50). Wygrana punktowa zależy od trafionej ilości.
Loteriadatrzeba wybrać liczbę od 1 do 5. Jeśli system wylosuje wytypowaną liczbę otrzymujemy trzykrotność postawionej sumy. W przeciwnym razie tracimy postawioną kwotę.
Szczęśliwy los kupujemy dowolną ilość losów (1 kosztuje 5000 punktów). Codziennie o północy losowany jest zwycięzca, który zgarnia 80% puli ze wszystkich kupionych losów. Szansa na wygraną zależy od ilości posiadanych losów i ilość zakupioną przez innych użytkowników.
Inne możliwości zarobku

Aukcjena aukcjach można wystawić różne towary, jak i czynności.
SK Grid coś w rodzaju zdrapki. Obrazek podzielony jest na 625 kwadratów (25×25). Za każde kliknięcie otrzymujemy 1GridPunkt, który można wymienić na 1 wyświetlenie w Gridzie. Dodatkowo ukrytych jest 10 pól z dodatkowymi nagrodami:
1 x 2500 punktów
2 x 1000 punktów
2 x 500 punktów
5 x 250 punktów
Codzienny bonus w postaci 1000pkt za obejrzenie przynajmniej 1000 stron (w autosurfie bardzo szybko schodzi).
Codzienny konkurs aktywności. Każdego dnia 5% punktów przeznaczonych na reklamy zostaje dodanych do puli, którą zgarnia 10 najbardziej aktywnych użytkowników. Jest to odpowiednio:
I miejsce 25% puli,
– II miejsce 20% puli,
– III miejsce 15% puli,
– IV miejsce 10% puli,
– V-X miejsce 5% puli
Zbieranie i wynajmowanie poleconych. Zapraszać można za pomocą specjalnego linku dostępnego po kliknięciu w profil. Wynajmowanie z kolei znajduje się w zakładce „Poleceni” -> „Wynajmij poleconych”. Koszt wynajęcia uzależniony jest od aktywności danej osoby w ostatnich dniach.

Załóż konto z mojego polecenia,a jeśli potrzebujesz pomocy napisz do mnie prywatną wiadomość z dopiskiem : Polecony z bloga – potrzebuję pomocy 🙂

https://szybkakasa24h.pl/rejestracja.php?id=4492

Pozdrawiam serdecznie 🙂

https://szybkakasa24h.pl

Zapraszam na pozostałe formy zarobku w sieci opisane na mojej stronie Broooke.PL

Dodaj komentarz